Informacja targowa

XIV Targi Ślubne WEDDING DAY – jesienna edycja rozpocznie nowy sezon!

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz firma SAGIER zapraszają na jesienną edycję Targów Ślubnych WEDDING DAY. Firmy, dzięki którym każde wesele staje się niezapomnianym przeżyciem, przedstawią kompleksową ofertę związaną z organizacją wesela. Będą też pierwsze zapowiedzi nowości roku 2020!

Ślubne ceremonie, weselne przyjęcia to logistyczne wyzwanie dla każdej młodej pary. Nic dziwnego, że ruch w branży ślubnej nigdy nie zamiera. Dzięki jesiennej edycji Targów Ślubnych WEDDIN DAY wszystkie zakupowe wyzwania staną się łatwiejsze. Dla planujących ślub i dla ich gości to świetna okazja, by zapoznać się z ofertą całej branży w jednym miejscu. Dla firm – atrakcyjny sposób na podsumowanie sezonu 2019, a także wzbudzenie apetytu na nowinki, które będą towarzyszyć trendom 2020.

Podczas XIV Targów Ślubnych WEDDING DAY swoją ofertę zaprezentują m.in.: renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii i filmowe, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe. Najnowsze trendy zaprezentują salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz specjaliści od wizażu i stylizacji. Na dzień dobry będzie witał zwiedzających zespół muzyczny MOJITO SQAD, który zaprezentuje się występem na żywo.

Jesienne targi potrwają jeden dzień i nie zabraknie na nich tak lubianych dla zwiedzających atrakcji jak: pokazy mody ślubnej i wieczorowej, fryzjersko-kosmetyczny show, czy atrakcyjne nagrody dla zwiedzających.

Udział w pokazach mody potwierdziły takie firmy jak: ATELIER ALETTE BY EWELINA DEC, AFRODYTA – Moda Ślubna, Salon Sukien Ślubnych IGAR, IMPRESJA Centrum Mody Ślubnej, MAXIMA Suknie Ślubne. O fryzury podczas pokazów zadba ATELIER&ACADEMY Katarzyna Złamaniec.

Zwiedzający będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, między innymi:

– bon wakacyjny o wartości 2 000 zł ufundowany przez biuro podróży ITAKA;

– bon o wartości 2 000 zł na zakup sukni ślubnej ufundowany przez DOM MODY ŚLUBNEJ AFRODYTA;

– bon o wartości 1 500 zł na zakup sukni ślubnej w salonie IGAR;

– 10 treningów personalnych dla przyszłej Pary Młodej – 5 dla Pani oraz 5 dla Pana – o wartości 1 500 zł od HEALTH AND BODY ACADEMY;

– bon o wartości 1 000 zł na zakup obrączek ślubnych w salonach JUBILER JARACZ;

– zaproszenie dla Pary Młodej na bezpłatne wykonanie ślubnej stylizacji w ATELIER&ACADEMY Katarzyna Złamaniec;

– bon ślubny o wartości 500 zł na zakup sukni ślubnej w salonie IMPRESJA CENTRUM MODY ŚLUBNEJ.

Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrody. Konkurs polegał będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej przy stoisku należącym do sponsora nagrody głównej (ITAKA)stoisko nr 3. W konkursie wyłonione zostaną osoby które wskażą na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. Ilość osób – zwycięzców konkursu będzie równa ilości przewidzianych nagród.

 

Godziny zwiedzania targów: 10:00 – 18:00, G2A Arena

Bilet wstępu: 20 zł /osoba

W godz. 10:00-11:00 bilet wstępu: 10 zł /osoba

Serdecznie zapraszamy