Oferta 2018

Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia XII – edycji Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Day, które odbędą się w dniach 20-21 stycznia 2018 r. w G2A Arena.

W szczególności zaproszenie kierujemy do przyszłych młodych par oraz osób, które przygotowują się do takich imprez jak bal karnawałowy czy „studniówka” oraz dbają o swój atrakcyjny wygląd i śledzą nowe trendy w modzie, kosmetyce czy fryzjerstwie.

Udział w targach weźmie ponad 130 firm z całego kraju, które zaprezentują kompleksową ofertę z zakresu organizacji ślubu i wesela, m. in. renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, usługi wideo, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe, firmy wynajmujące samochody i limuzyny ślubne, firmy poligraficzne (karty okolicznościowe, zaproszenia), salony fryzjerskie, kosmetyczne, wizażu i stylizacji, zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży, wydawnictwa branżowe. Prezentujemy pełną listę Wystawców. Zachęcamy również do zapoznania się z planem stoisk targowych.

Imprezy towarzyszące targom: szczegółowy program targów w załączeniu

– GALA ŚLUBNA 2018 (pokazy mody ślubnej i wieczorowej),
– V edycja TOP FESTIWALU Weselnych Zespołów Muzycznych (niedziela – sala kongresowa)
– Warsztaty ślubne (sala konferencyjna)
– SHOW fryzjersko-kosmetyczne,

Liczne prezentacje, to tylko niektóre z planowanych atrakcji. Przyszłe panny młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych. Na zwiedzających czekają również słodkości przygotowane przez cukierników.

Dla zwiedzających zostanie przygotowana pula nagród, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Nagroda główna – to wczasy na RODOS – z wylotem z Rzeszowa, ufundowane przez biuro podróży ITAKA. Regulamin konkursu dostępny tutaj. Dodatkowe nagrody to m.in.:

– Wymarzona suknia ślubna z najnowszej kolekcji „AFRODYTA” ufundowana przez DOM MODY ŚLUBNEJ AFRODYTA
– Sesja plenerowa zagraniczna ufundowana przez ZEBRA STUDIO MULTIMEDIALNE
– Voucher na „Wymarzony Tort Ślubny” ufundowany przez PODARUJ TORT.PL
– Voucher o wartości 1 000 zł na zakup biżuterii ślubnej ufundowany przez Sklep Jubilerski SEZAM
– kolacja zaręczynowa ufundowana przez HOTEL AMBASADORSKI

Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrodę główną oraz pozostałe nagrody. Konkurs polegał będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej przy stoisku należącym do sponsora nagrody głównej (ITAKA)stoisko nr 3.

W konkursie wyłonione zostaną osoby które wskażą na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. Ilość osób – zwycięzców konkursu będzie równa ilości przewidzianych nagród.

Konkurs rozpocznie się pierwszego dnia targów, a zakończy się drugiego dnia (niedziela) 21 stycznia o godz. 17.00 (z tolerancją +/- 60 minut).

Jesteśmy przekonani, że bogata oferta Wystawców oraz wyjątkowy charakter imprezy wzbudzi ogromne zainteresowanie ze strony zwiedzających i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

Targi udostępnione będą zwiedzającym: 20-21 stycznia 2018 r. w godz.  1000-1800.

Bilet wstępu: 12 zł /osoba
W godz. 10:00-11:00 bilet wstępu – 50% rabatu (sobota i niedziela)

Uruchamiamy specjalny autobus z Rzeszowa do G2A Arena (Autobus TARGI ŚLUBNE –  bezpłatna linia dla zwiedzających). START linii – przystanek Piłsudskiego U. Wojewódzki 03 (obok pomnika).

Godziny odjazdu: 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00.
Powrót z G2A Arena: 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 17:00.

Autobus będzie kursował 20-21 stycznia 2018 r. (sobota i niedziela).

Serdecznie zapraszamy

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie
www.targirzeszowskie.pl