Oferta 2018

 

Szanowni Państwo,
W dniach 20-21 stycznia 2018 r. w G2A Arena obędzie się XII – edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Day .

W poprzedniej edycji z ofertą zaprezentowaną przez ponad 130 wystawców zapoznało się ponad 10 tysięcy zwiedzających zarówno indywidualnych jak i profesjonalnie związanych z branżą. Wśród nich znalazły się zarówno przyszłe młode pary, jak również osoby przygotowujące się do takich imprez jak bal karnawałowy czy „studniówka”. Targi coraz liczniej odwiedzane są również przez młode pary spoza województwa podkarpackiego, co świadczy o dużym zasięgu organizowanej imprezy, dlatego udział w targach to doskonała okazja dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Podczas targów zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta związana z przygotowaniem i organizacją ślubu i wesela. Przyszłe Młode Pary, które są główną grupą docelową tej imprezy, będą mogły w jednym miejscu i czasie dokonać przeglądu całej oferty ślubnej i podjąć odpowiednie decyzje związane z organizacją tej ważnej uroczystości.


– oferta mody ślubnej,
– prezentacje: dekoracji, zaproszeń, samochodów ślubnych,
– wizaż, fryzury ślubne, – oferta firm jubilerskich,
– usługi video, fotografia ślubna, – oferta restauracji, hoteli organizujących przyjęcia weselne,
– cenne nagrody dla zwiedzających oraz wiele innych atrakcji.


– GALA ŚLUBNA 2018 (pokazy mody ślubnej i wieczorowej),
– V edycja TOP FESTIWALU Weselnych Zespołów Muzycznych,(na scenie swój repertuar zaprezentują najlepsze w regionie zespoły muzyczne),
– Warsztaty ślubne
– SHOW fryzjersko-kosmetyczne.

Zwiedzający będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach ślubnych. Warsztaty poprowadzą najlepsi eksperci zajmujący się organizowaniem wesel, fotografią, kosmetyką, fryzjerstwem, wizażem, modą ślubną. Prelekcje odbędą się w osobnych salkach konferencyjnych.
Firmy zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach ślubnych prosimy o kontakt z biurem Organizatora – ilość wystąpień ograniczona.


Biorąc pod uwagę promocyjny charakter imprezy, proponujemy system rabatowy premiujący wcześniejsze zgłoszenie oraz stałych Wystawców:
– 10% rabatu przy zgłoszeniach w terminie do 6.11.2017 r.,
– 10% rabatu dla stałych Wystawców (udział w poprzedniej edycji targów: styczeń 2017).

Rabat dotyczy ceny za m2 powierzchni


Podobnie jak inne imprezy organizowane przez MTR, również i ta będzie szeroko promowana na terenie całego województwa podkarpackiego i poza jego granicami, w oparciu o najważniejsze media regionalne: billboardy, plakaty, Internet a także zaproszenia kierowane do wybranych osób, firm i instytucji. Z okazji wystawy zostanie przygotowany specjalny dodatek targowy w prasie lokalnej.

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Targach, ponieważ będą doskonałą okazją do zaprezentowania oferty jak również będzie to czas spotkań i rozmów z bezpośrednimi odbiorcami z możliwością poznania ich oczekiwań i aktualnych preferencji.

Project Manager
Monika Sztaba-Ćwiąkała

 

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie
ul. PCK 2/24, 35-060 Rzeszów
tel. 17 850 75 99
monika@targirzeszowskie.pl
www.targirzeszowskie.pl