Podsumowanie targów 2016

Za nami już X Jubileuszowe Podkarpackie Targi Ślubne „Wedding Live”, które odbyły się 9-10 stycznia 2016 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie.Celem imprezy była prezentacja kompleksowej oferty związanej z przygotowaniem i organizacją ślubu oraz wesela.

Impreza adresowana była do zwiedzających z rejonu Podkarpacia, a w szczególności do przyszłych młodych par oraz osób, które przygotowują się do takich imprez jak bal karnawałowy czy „studniówka” oraz dbają o swój atrakcyjny wygląd i śledzą nowe trendy
w modzie, kosmetyce czy fryzjerstwie. W targach wzięło udział ponad 130 firm z całego kraju, m. in. renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, usługi wideo, kwiaciarnie, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe, firmy wynajmujące samochody i limuzyny ślubne, firmy poligraficzne (karty okolicznościowe, zaproszenia), salony fryzjerskie, kosmetyczne, wizażu i stylizacji, zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży, wydawnictwa branżowe.

W ramach szeregu imprez towarzyszących targom odbył się III TOP Festiwal Weselnych Zespołów, jak również GALA ŚLUBNA 2016. Na scenie zaprezentowany został bogaty program, w którym znalazły się m.in. pokazy: najnowszych kolekcji sukien ślubnych i wieczorowych, mody męskiej, mistrzów fryzjerstwa i makijażu.

W związku z jubileuszem targów dla zwiedzających została przygotowana rekordowa pula nagród, które można było wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Nagrodą Główną była podróż dla dwojga, ufundowana przez biuro podróży ITAKA.

Pozostałe nagrody:

– nagroda niespodzianka – bonus do nagrody głównej Voucher na usługi Studio Wu i Lewiński Fotografia. Voucher można wykorzystać podczas podróży poślubnej ufundowanej przez Biuro ITAKA lub w innej formie wybranej przez zwycięzców nagrody głównej.

– wymarzona suknie ślubna z najnowszej kolekcji „AFRODYTA” ufundowana przez Pracownię Krawiecką Afrodyta

suknia ślubna ufundowana przez Centrum Mody Ślubnej IMPRESJA

– kolacja zaręczynowa ufundowana przez Hotel Ambasadorski

– serwis do kawy dla 6 osób „ Maria Biała” ufundowany przez Salon Rosenthal w Rzeszowie

– 2 bukiety ślubne + butonierka ufundowane przez Studio Florystyczne IRYS

– sesja fotograficzna – plenerowa ufundowana przez firmę ZEBRA Studio Reklamy i Fotografii

Podczas dwóch dni targowych imprezę odwiedziło ponad 10 tys. zwiedzających, zarówno indywidualnych, jak i profesjonalnie związanych z branżą.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom i zwiedzającym za udział w jubileuszowej edycji targów. Podziękowania kierujemy w stronę naszych partnerów medialnych jak również firm zaangażowanych w przygotowanie TOP Festiwalu Weselnych Zespołów i Gali Ślubnej. Pragniemy zapewnić, że wykorzystując zdobyte doświadczenia dołożymy wszelkich starań, aby kolejne imprezy tej branży były jeszcze bardziej okazałe oraz cieszyły się coraz większym zainteresowaniem ze strony zwiedzających.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Podkarpackich Targów Ślubnych                                                                                                                

ORGANIZATOR

Kontakt:

Komisarz Targów: Monika Sztaba-Ćwiąkała

Tel. (17) 850 75 99

Fax: (17) 850 75 98

E-mail: monika@targirzeszowskie.pl